Oturma Grupları

329 sonuçtan 1-30 arası gösteriliyor

Elegance Mobilya farkıyla en kaliteli koltuk takımları en hesaplı şekilde sizlerin oluyor. Binlerce ürün arasından titizlikle çalışarak sizler için en uygun oturma grupları nı sizlerle buluşturuyoruz.

Koltuk Takımları sizler için üç ayrı ana kategoriye ayırdık. Chester çizgilerin ön plana çıktığı son yıllarda en değerli oturma grubu modellerini sizler için özenle seçtik.

Koltuk takımları genellikle 3+3+1 şeklinde satışa sunulmakla birlikte avangard oturma grupları 3+3+1+1+Orta Sehpa şeklinde satılmaktadır.

Koltuk takımı kapalı kutu gibidir. Kullanılmadan içeriğini anlayabilmek çok zordur. Kumaşı, süngeri ve iskeleti ayrı ayrı önem taşırken, kullanılan malzemenin kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle oturma grupları seçilirken, alışveriş yaptığınız firmanın ürünlerini size sunarken ne kadar müşteri memnuniyetini önemsediği çok önemlidir.

Elegance Mobilya olarak büyük showroom bedellerini ortadan kaldırarak sizlere en kaliteli modelleri en uygun fiyata sunmaktayız. Salon takımları sizlere görsellerde görünenin bire bir aynısı şeklinde teslim edilecektir.  Renk kartelası sunmamamızın sebebi gördüğünüz ürünün, farklı renklerini isteyip beğenmeme gibi durumların ortadan kaldırılması içindir.

Elegance Mobilya olarak en farklı ve en değerli oturma grubu modelleri ni sizler için bir araya getirmiş bulunmaktayız. Bu koleksiyonu sizlerin en sağlıklı şekilde koltuk takımı sahibi olabilmeniz için en kaliteli ve en güvenilir oturma grupları üreticilerinden seçmeye çalıştık.

Koltuk Takımı Modelleri – Oturma Grubu Modelleri evinizi dekore etmeye başladığınızda listenizin ön  sırasında renk ve model tercihi yapılan ürün grubudur. Diğer bölümleri genellikle dekorasyon anlamında oturma grubu – koltuk takımları na bakarak oluştururuz. Koltuk takımı  tamamlayıcı olarak büyük rol oynasa da model seçimi yapılmadan önce evinizin boyutları ve şekli, gün içinde güneş görüp görmemesi ve de ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.

Son zamanlarda ayrı ayrı parçalarla oluşturulan oturma grupları trend olsa da köşe oturma grupları koltuk takımları kullanışlı ve modern modelleri ile diğer koltuk takımlarının önüne geçmiş bulunmaktadır. Özellikle dar salonlar da daha kullanışlı hale gelen köşe koltuk takımları derli toplu yapısıyla şık dekorlar oluşturuyor.