Modern Oturma Grubu

Filter Products Showing 1 - 30 of 233 results
Sort By
Price
Categories
Filter selected

Elegance Mobilya farkıyla en kaliteli modern oturma grubundan en hesaplı şekilde sizlerin oluyor. Binlerce ürün arasından titizlikle çalışarak sizler için en uygun modern koltuk takımları sizlerle buluşuyor.

Koltuk Takımları sizler için üç ayrı ana kategoriye ayırdık. Modern tasarımların daha fazla tercih edildiği son yıllarda en değerli oturma grubu modellerini sizler için özenle seçtik.

Modern oturma grupları genellikle 3+3+1 şeklinde satışa sunulmakla birlikte avangard oturma grupları 3+3+1+1+Orta Sehpa şeklinde satılmaktadır.

Hesaplı modern oturma grupları

Koltuk takımı kapalı kutu gibidir. Kullanılmadan içeriğini anlayabilmek çok zordur. Kumaşı, süngeri ve iskeleti ayrı ayrı önem taşırken, kullanılan malzemenin kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle ürün seçimi yaparken, alışveriş yaptığınız firmanın ürünlerini size sunarken ne kadar müşteri memnuniyetini önemsediği çok önemlidir.

Elegance Mobilya olarak büyük showroom bedellerini ortadan kaldırarak sizlere en kaliteli modern oturma grubu modellerini en uygun fiyata sunmaktayız. Modern koltuk takımları sizlere görsellerde görünenin bire bir aynısı şeklinde teslim edilecektir.  Renk kartelası sunmamamızın sebebi gördüğünüz ürünün, farklı renklerini isteyip beğenmeme gibi durumların ortadan kaldırılması içindir.